پرشین وبلاگ

persianweblog.jpg (450×150)

پرشین وبلاگ : مرجع اخبار سرویس های تحت وب

سایت پرشین وبلاگ نه وبلاگ است و نه وبلاگ به کاربران ارائه میدهد! بلکه یک سایت برای تمامی وبلاگ نویسان فارسی زبان است که ابزار های جانبی مختلفی را برای وبلاگ ها فراهم کرده است.

 پرشین وبلاگ بزرگترین ارائه دهنده قالب های وبلاگ فارسی به سایت های فارسی زبان است که شامل کلیه سرویس های وبلاگ از جمله پرشین بلاگ ، بلاگ اسکای ، بلاگفا ، میهن بلاگ و پارسی بلاگ  میشود. این سرویس همچنین آخرین اخبار مسابقات وبلاگی را که در اینترنت در حال برگزاری است منتشر میکند تا وبلاگ نویسان از برگزاری مسابقات وبلاگ نویسی آگاهی یابند. همچنین هر سال چند مسابقه وبلاگ نویسی از جمله مسابقه طراحی قالب در پرشین وبلاگ برگزار میشود و کاربران تمامی سرویس ها می توانند در آن شرکت کنند.

لیست وبلاگ های تخصصی فارسی پرشین وبلاگ ، یکی از بزرگترین منابع وبلاگ های تخصصی و علمی در اینترنت است که شامل وبلاگ های علمی ، هنری ، اجتماعی و عمومی می باشد .

هر سه ماه یک بار آخرین آمار و اطلاعات سرویس های وبلاگ با بررسی سرویس ها از دید موتور های جستجوگر در سایت منتشر میشود که کاربران را در انتخاب سرویس وبلاگ مناسب راهنمایی می کند . اخبار دیگری نیز از منابع خبری مختلف که در رابطه با جامعه مجازی وبلاگ های فارسی است هر روز در سایت منتشر میشودکه با مراجعه به سایت می توانید از این اخبار مطلع شوید.

 

/ 0 نظر / 18 بازدید