پردیس من

mypardis.jpg (450×150)

مای پردیس دقیقا یک سایت شبیه ارکات برای دوست یابی و به اشتراک گذاری نطرات و عقاید است .

شما بعد از عضو شدن در این سایت اول باید پروفایل خودتونو پر کنید. اینکه چی میخوری. چه موسیقی گوش میدین .چه ورزشی حال میده به شما . چه جو رآدمی هستیدو خلاصه کلی ازین سوالات که دونستنش برای دوستای شما خیلی جذابه . این عکس کنار نمونه یک پروفایل است که میبیند .دوستان من یکی از پر طرفدار ترین بخش های این جور سایت ها بخش دوستان است .

گروه های من

در گروه های مختلف از گروه شعر تا مهندسی نرم افزار ... عضو شید و گروه های مورد علاقه خودتونو هم بسازید. در گروه ها بحث کنید و جواب های دوستانتونو بشنوید. گاهی این سوال و جواب ها منجر به تشکیل یک گروه تخصصی میشه که سوالات و مشکلات خودتونو با هم در میون میذارین و کلی چیز جدید یاد میگیرین .

امکانات این سایت تا جای ممکن از روی ارکات شبیه سازی شده و سعی شده محیط کاربر پسندی داشته باشه . گرچه ممکنه هنوز ایراداتی داشته باشه . اما در حال توسعه است .

شما میتونید برای دیگران testimonial بنویسید . یعنی نظرتونو در مورد دیگران درج کنید تا تو صفحه اونا نمایش داده شه . همچنین میتونید براشون نظر خصوصی بفرستید . (اگه خواستی از کسی خواستگاری کنید جاش همین جاس)

آلبوم تصاویر : 

اینجا میتونید حدود 10 تا آلبوم بسازید و تو هر کدومش 15 تا عکس بریزید. سعی کنید عکسای خودتونو درست دسته بندی کنید و اسم هم البوم رو با محتویاتش تنظیم کنید تا وقتی میریم عکسای خودتو ببینیم با عکس های بریتنی و برادپیت مواجه نشیم .!.

/ 1 نظر / 56 بازدید
باران

با عرض سلام من به تازگی با سایت شما آشنا شدم ولی مثل اینکه سایت شما فیلتر شده به هر حال متاسف شدم با تشکر